Forside
ÅdalenUndervisningHverdagenDet med småt

KontaktMedarbejdereHistorie og arvMedinflydelseK-lærer og K-gruppeTværsBesøg osBillederVideoVIGGO - PersonaleintraGoogle Apps

Medarbejdere

Anne Mortensen, lærer, anne@efterskolen-aadalen.dk
Britt Thorsell, rengøringslærer, britt@efterskolen-aadalen.dk
Christian Weinhold, lærer, christian@efterskolen-aadalen.dk
Finn Nygaard, pedel, finn.pedel@efterskolen-aadalen.dk
Hanne Høegh Poulsen, lærer, hanne@efterskolen-aadalen.dk
Henrik Blæsbjerg, studie- og erhvervsvejleder/kok, henrik.b@efterskolen-aadalen.dk
Henrik Olesen, lærer og pedel, henrik.o@efterskolen-aadalen.dk
Kim Fleischer, viceforstander, lærer, kim@efterskolen-aadalen.dk
Kristian Hove Andersen, IT, kha@efterskolen-aadalen.dk
Laura Trolle, lærer, laura@efterskolen-aadalen.dk
Lisbeth Madsen, sekretær
Michael Dam, lærer, michael@efterskolen-aadalen.dk
Mogens Borger Pedersen, pedel, mogens@efterskolen-aadalen.dk
Niels Boelsmand, lærer, niels@efterskolen-aadalen.dk
Rasmus Sejersen, lærer, rasmus@efterskolen-aadalen.dk
Søren Graversen, kok, soeren@efterskolen-aadalen.dk
Signe Høiberg, lærer, signe@efterskolen-aadalen.dk
Svend Andersen, forstander, svend@efterskolen-aadalen.dk
Thomas Kjeldgaard, lærer, thomas@efterskolen-aadalen.dk
Tore Liltorp, lærer, tore@efterskolen-aadalen.dk
Tina Ritter, oldfrue, tina@efterskolen-aadalen.dk